Tkaniny zasłonowe


Sposób na nowe, modne meble

Co sprawia, że Twój dom jest niezwykłym, ciepłym miejscem, do którego zawsze chcesz wracać? Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie, zastanów się, jaka jest pierwsza czynność, jaką wykonujesz po powrocie z pracy. Czy nie siadasz beztrosko w miękkiej, delikatnej sofie rozglądając się za pilotem? A kiedy pijesz z koleżankami kawę – czy byłoby to tak samo przyjemne, gdybyście były zmuszone siedzieć na drewnianej ławce bez oparcia zamiast na eleganckim fotelu haftowanym finezyjnie w chińskie róże, którego urok dopełnia tak modna ostatnio, stworzona do kompletu jedwabna poduszka z frędzlami? Tkaniny. Cudowne, miękkie, ekskluzywne materiały, wykonane z naturalnych oddychających włókien – to one zapewniają ukojenie naszej spalonej słońcem, zmęczonej skórze, są gwarantami ekskluzywnego stylu w aranżacji pomieszczeń i dodają blasku nawet nieatrakcyjnym wnętrzom. To tkaniny, w obiciach mebli, na ścianach, czy wiszące na karniszach, sprawiają, że dom staje się ciepły, przytulny i taki nasz.

Tkaniny dekoracyjne – obiciowe sztuczki znane nie od dziś

To nie przypadek, że przed wiekami, bezcennym bogactwem, za które można było czasami kupić i wieś, były wspaniałe sukna. To właśnie odpowiednie tkaniny dekoracyjne nadają właściwy styl i powab pałacowym leżankom, zdobią obicia wykwintnych foteli i przyciągają uwagę restauratorów zabytków. Dziś i Ty możesz zdobyć odrobinę tego luksusu dla siebie, zaopatrując się w najwyższej klasy tkaniny obiciowe, które przemienią wnętrze Twojego salonu, urozmaicą wystrój holu i będą doskonałym uzupełnieniem zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej sypialni. Wystarczy, że odwiedzisz nasz salon (Łódź) bądź przejrzysz naszą ofertę on-line.

Kunsztowne tkaniny tapicerskie, przykuwające wzrok różnorodnością stylów i subtelnością zdobień, to doskonały sposób, aby wyjść naprzeciw wymaganiom współczesnych trendów w aranżacji wnętrz, zgodnie z którymi na nowo podkreśla się wagę szczegółów. Zatem wnieś element klasyki do swojego domu, ubogacając zabytkowe meble w wmyślne tkaniny obiciowe. Dodaj do minimalistycznego wnętrza akcent kolorystyczny, kładąc na jednolitej sofie ożywcze poduszki w zaskakujących, intensywnie lśniących odcieniach. Zaskocz wszystkich, zakładając w oknach figlarnie plisowane rolety i przekonaj się jaka moc skrywa w sobie tkanina.