Tkaniny zasłonowe

 

ZASŁONY

Zasłony to nie tylko funkcjonalna przesłona okien. To bardzo istotny element kreowania charakteru wnętrza. Decydując o wyborze zasłon możemy skorygować te cechy wnętrz, które nie do końca nas cieszą. Wnętrzom o charakterze zbyt zimnym możemy dodać przytulności, zbyt monotonnym dodamy zasłonami koloru lub wzorów. Bardzo ważnym celem stosowania zasłon jest także poprawa akustyki wnętrza, minimalizowanie bardzo męczącego pogłosu.

Aby jak najlepiej wybrać zasłonę pomożemy Państwu określić jej optymalne cechy. Inny stopień filtracji światła zapewni pożądany komfort w sypialni, inny będzie potrzebny w salonie z projektorem. Także sposób zawieszenia wpłynie nie tylko na efekt estetyczny ale i na komfort korzystania z zasłon. Ważne są też cechy surowców tkanin zasłonowych zarówno wpływające na trwałość wybarwienia, stabilność wymiaru i sposób konserwacji.

Każda z wielu kolekcji tkanin zasłonowych z naszej oferty kreuje inne możliwości, jeśli więc marzycie Państwo o wyjątkowej dekoracji okien zasłonami zapraszamy do Ideadeco.
Wyjątkowe zasłony, kreatywne wzornictwo.

Praca z wyobraźnią może mieć różny wymiar, a krawiectwo dekoracyjne to jeden z nich. Jesteśmy nie tylko specjalistkami ale także pasjonatkami tkanin. Zawsze, w każdy projekt angażujemy naszą wyobraźnię, wiedzę o stylach i trendach i doświadczenie nabyte podczas realizacji wielu zleceń. Każdy kontakt z Państwem jest przez nas traktowany bardzo indywidualnie. Chętnie podejmujemy się trudnych wyzwań, nie istnieją dla nas pomysły zbyt skomplikowane. Dążymy do zrealizowania wszelkich Państwa życzeń i sugestii.
Jeżeli Państwa wnętrze jest kreowane przez Projektanta dostosujemy się do projektu, aby efekt ostateczny był idealnie zgodny z oczekiwaniami.
Zapraszamy, jeżeli planujecie Państwo zmianę swoich zasłon lub dopiero ich wykonanie w nowym domu. Z przyjemnością doradzimy, zmierzymy pomieszczenia, zaprojektujemy i uszyjemy dekoracje oraz je zamontujemy.

FIRANY FIRANKI I FIRANECZKI

Spójrz na świat inaczej…

Wyobraź sobie nowy dzień budzący się właśnie do życia. Promienie słońca stopniowo i nieśmiało zaglądają do Twojego salonu i wypełniają go ciepłym światłem, podczas gdy Ty z kubkiem gorącej kawy spoglądasz przez okna. Uśmiechasz się, widząc piękny świat witający Cię zza okien. Uśmiechasz się, widząc swój dom skąpany w świetle poranka. Przypominasz sobie, że te piękne firany oprawiające okna zostały wykonane w Ideadeco. Także dzięki nim cieszysz się powabem poranka.

Modne firany to więcej niż tylko ozdoba Twoich okien

To właśnie przez okna Twojego domu Ty i Twoja rodzina spoglądacie na świat, dlatego też dobór odpowiednich firan wcale nie jest błahą decyzją. Dobrane ze smakiem firanki pozwolą jeszcze bardziej cieszyć się pięknymi widokami, a jednocześnie, odpowiednio kontrolując natężenie i barwę światła, sprawią, że Twój dom wypełni się przyjemnym ciepłem i barwami takimi jakie można sobie wymarzyć.

Ideadeco Łódź, powstała właśnie po to, by wspomóc Państwa w realizacji marzeń i dzięki naszej współpracy nadać im realny kształt. Dekoracja wnętrz jest naszą pasją, stąd też doskonale rozumiemy zróżnicowane potrzeby naszych klientów, oferując szeroki wachlarz firan i firanek, które tchną życie w każdy pokój. Wszystkie nasze produkty są wykonane z najwyższej klasy materiałów, a dzięki naszej kreatywności i zaangażowaniu, zachowują swój własny, odmienny styl oraz piękno. W naszej ofercie znajdziecie Państwo firany i firanki, które podkreślą piękno Państwa okien tarasowych, wypełnią pokój pociech wielobarwnym i ciepłym światłem lub zapewnią prywatność Państwa własnej sypialni.

Aby pomóc w dokonaniu jak najtrafniejszego zakupu, wesprzemy Państwa decyzję naszymi poradami oraz propozycjami opartymi na trzech najistotniejszych dla nas cechach: wiedzy na temat zmieniającej się mody oraz nowych trendów w aranżacji, wielkiego doświadczenia wynikającego z wieloletniej pracy w branży dekoracji wnętrz oraz wyczucia stylu i umiejętności dobierania kolorów, odcieni i materiału tak, aby jak najlepiej wyeksponować piękno Państwa domu.

Zapraszamy!