Tkaniny obiciowe

TKANINY OBICIOWE

Sposób na nowe, komfortowe i modne meble tapicerowane? Na zastąpienie tapety tkaniną?
Polecamy tkaniny obiciowe z kolekcji Ideadeco. Gdy planujecie Państwo każdy szczegół w swoim domu, wyobrażacie sobie jak miło będzie beztrosko usiąść na miękkiej sofie pokrytej doskonałą tkaniną obiciową. Doradzimy, czy lepiej dla całości wnętrza wybrać tkaniny tapicerskie z naturalnych surowców jak bawełna, len i wełna. Czy lepiej zastosować tkaniny tapicerskie z domieszką poliestru lub całkowicie syntetyczne ale także komfortowe i praktyczne. Kanapy tapicerowane są podstawowym wyposażeniem każdego salonu, to one codziennie zapewniają komfort domownikom i gościnnie witają naszych przyjaciół.

A może warto pomyśleć o wymianie tkaniny obiciowej na ulubionym fotelu w gabinecie? I skoordynować ją z zasłoną lub roletą także z kolekcji Ideadeco.
W pokojach Państwa dzieci materiały tapicerskie przechodzą non stop intensywne testy. Sprostają im materiały obiciowe wykonane z włókien łatwych w czyszczeniu, z których nawet znaczne zabrudzenia usuwamy papierowym ręcznikiem i zimną wodą. Nawet jeśli dziecko w twórczym zapale potraktuje tapicerowany zagłówek łóżka jako przedłużenie tablicy.
Sypialnia to strefa której wystrój jest zazwyczaj kształtowany bardzo indywidualnie a każda jego zmiana ma na celu zapewnienie jeszcze wyższego komfortu. Poza zagłówkiem łóżka pokrytym tkaniną obiciową, namawiamy do zastosowania na ścianach paneli tapicerowanych tkaniną obiciową. Poprawiają one niezwykle komfort akustyczny pokoju, kreują przytulną i sprzyjającą wyciszeniu atmosferę.
Dla wnętrz o specjalnych wymaganiach proponujemy tkaniny trwale trudnopalne, o najwyższych parametrach wytrzymałości na ścieranie, trwałości koloru i stabilności wymiaru.
Różnorodność tkanin obiciowych w naszej ofercie jest niewyczerpanym źródłem inspiracji. Daje możliwość indywidualnych zestawień materiałów obiciowych, dalekich od banalnej sztampy. Z przyjemnością doprowadzimy Państwa do wymarzonego efektu.