Rolety rzymskie

Jeśli nie wiesz co to jest organza lub jak wyglądają rolety rzymskie, odwiedź Łódź i zajrzyj do salonu Ideadeco. Bycie dobrą krawcową wymaga talentu i precyzji. Tym właśnie cechują się przedstawicielki Ideadeco. Jeśli zamówisz u nas rolety rzymskie, Twoja rodzina będzie zachwycona. Wiemy jak zadbać o eleganckie domy, podkreślić ich styl i dobry smak.

Kompleksowa oferta – zasłony, rolety rzymskie, austriackie i wiele innych

Nasza firma zajmuje się sprzedażą karniszy, rozmaitych żaluzji i tkanin oraz artykułów pasmanteryjnych. Oferowane są nie tylko rolety rzymskie, ale również austriackie i zwijane. Marka Ideadeco kojarzona jest z luksusowymi dekoracjami okiennymi.

Nasi specjaliści z zapewniają usługi z zakresu projektowania. Zgodnie z życzeniami klientów dokonują niezbędnych pomiarów, upinają i piorą dekoracje. Realizują także gotowe pomysły konsumentów. Dysponujemy rozległą ilością tkanin, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokajać wszelkie zachcianki klientów. Jeżeli chodzi o rolety rzymskie, możesz liczyć nie tylko na wyjątkowy projekt, ale również na profesjonalny montaż. Osoba zainteresowana wybiera materiał, który jej się podoba i z niego wykonywane są rolety tego rodzaju. W dzień można wygodnie podnosić je do góry, a nocą doskonale chronią nas przed wścibskimi spojrzeniami z zewnątrz.

Bogaty asortyment i duże zdolności krawieckie pracowników Ideadeco są w stanie sprawić, że Twoje mieszkanie zmieni się nie do poznania. Pamiętaj, reprezentacyjne wnętrza dobrze świadczą o gospodarzach. Nie musisz przychodzić do nas z własnymi pomysłami. Wystarczy, że ogólnie zaprezentujesz swoje oczekiwania. Znacznie lepiej się żyje, mieszkając w fajnie zorganizowanym domu. Ideadeco czeka na Twoje zlecenia.