Rolety zwijane


Gdy firany i zasłony nie wystarczają, gdy nie odpowiadają Państwa preferencjom estetycznym … jak zadbać o wygląd i aranżację okien, nie zostawiając ich pustych i bez wyrazu? Jak kontrolować wpadające światło? Rozwiązanie możemy zawrzeć w kilku słowach: rolety materiałowe, rolety zwijane, które możecie Państwo zamówić w naszym salonie (Łódź lub przez internet).

Dlaczego warto zdecydować się na rolety materiałowe?

Rolety materiałowe to nie tylko alternatywa dla firanek, użyteczna wtedy, gdy te pierwsze z różnych powodów nie spełniają swojej funkcji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, szerokiej gamie dostępnych tkanin roletowych w różnych barwach oraz dbałości o szczegóły, rolety Ideadeco pozwolą Państwu zadbać o odpowiednią aranżację okien, dzięki czemu dom zyskuje klimat i nastrój trudno osiągalne w inny sposób. Odpowiednio dopasowane rolety z naszej bogatej oferty firm roletowych tchną życie w wybraną przez Państwa strefę, wypełnią ją przyjemnym, ciepłym blaskiem, zapewnią poczucie komfortu oraz prywatności, podkreślą jej kolorystykę oraz niepowtarzalny wystrój.

Niezaprzeczalną zaletą rolet materiałowych jest również ich praktyczność oraz łatwość użytkowania, która w połączeniu z szybkością montażu oraz niezawodnością działania sprawia, że rolety materiałowe już dawno stały się nie tylko alternatywą dla firanek, ale i ich godnym konkurentem. Dzięki różnej charakterystyce tkanin, rolety zwijane mogą całkowicie wytłumić światło lub pomóc kontrolować jego ilość wpadającą przez okno. Rolety mogą być wyposażone w napęd elektryczny. W przysspadku braku doprowadzonej instalacji elektrycznej, rolety mogą mieć zasilanie bateryjne. Rolety mogą być także zasilane silnikami 24V lub 230v. Napęd rolet jest dostosowany do aktualnie instalowanych systemów sterowania domami inteligentnymi. Istnieje także możliwość ich sterowania za pomocą pilota.

Oferujemy włoskie rolety Mycore. Rolety, których doskonała jakość wpisuje się w aktualne trendy estetyczne i technologiczne. Model rolety Phantom umożliwia całkowite wbudowanie rolety ponad sufitem z płyt g-k, uzyskana estetyka zadowala naszych najbardziej wymagających Klientów. Możemy zaproponować rolety wielkogabarytowe, umożliwiające kontrolę nad światłem w fantastycznych przestrzeniach wykrojonych szkłem.  Różnorodne modele rolet mogą być wykończone chromem, stalą, aluminium, białym lakierem. Oferujemy także standardowe modele rolet: rolety wolnowiszące, rolety montowane na ramie okna. Posiadamy także w ofercie rolety dzień – noc.

Wesprzemy  Państwa radą i pomocą przy wyborze odpowiednich rolet tak, aby, dobrane zgodnie z kolorystyką i przeznaczeniem pomieszczeń, pomogły podkreślić wyjątkowość Państwa domu.