ideadeco - kolekcje tkanin i karniszy

Gdy firany i zasłony nie wystarczają...

Niejednokrotnie zdarza się tak, że pomimo całego swojego piękna i niezaprzeczalnych walorów firanki i firany po prostu nie dają zamierzonego efektu, bądź też, w ekstremalnych przypadkach, przynoszą efekt całkowicie odwrotny. Sama zapewne potrafisz podać wiele tego typu sytuacji: Staromodne firanki w pokoju gościnnym dalekiej cioci, które kłócą się z całkiem przytulną atmosferą wnętrza i burzą całą aranżację pomieszczenia, białe firanki w kuchni, które z uwagi na temperaturę oraz opary nigdy nie są białe wystarczająco długo, zmuszając Cię do ciągłego prania czy wreszcie firanka w pokoju Twoich pociech, która w przeciągu ostatnich dni stała się nieformalną zabawką dla mieszkającego z Wami kotka. Jak unikać tego typu problemów, a jednocześnie zadbać o wygląd i aranżację okien, nie zostawiając ich nagich i bez wyrazu? Rozwiązanie możemy zawrzeć w dwóch tylko słowach: rolety materiałowe, które zamówisz w naszym salonie (Łódź lub przez Internet).

Dlaczego warto zdecydować się na rolety materiałowe?

Nie dajmy się jednak zwieść pozorom. Rolety materiałowe to nie tylko efektywny substytut dla firanek, użyteczny wtedy, gdy te pierwsze z przeróżnych powodów nie spełniają swojej funkcji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, szerokiej gamie dostępnych barw oraz dbałości o szczegóły rolety Ideadeco pozwolą Ci zadbać o odpowiednią aranżację Twoich okien, dzięki czemu Twój dom zyska klimat i głębię nieosiągalne w inny sposób. Odpowiednio dopasowane rolety z naszego bogatego katalogu tchną życie w wybrany przez Ciebie pokój, wypełniając go przyjemnym, ciepłym blaskiem, zapewniając poczucie komfortu oraz prywatności, czy też podkreślając jego kolorystykę oraz wystrój.

Niezaprzeczalną zaletą rolet materiałowych jest również ich praktyczność oraz łatwość użytkowania, która w połączeniu z szybkością montażu oraz niezawodnością działania sprawia, że rolety materiałowe już dawno stały się nie tylko substytutem dla firanek, ale i ich godnym konkurentem.

Jeśli nie boisz się eksperymentów i dążysz do tego, aby Twój dom wyróżniał się klimatem oraz atmosferą, nasz profesjonalny zespół doradców jest gotowy wesprzeć Cię radą i pomocą przy wyborze odpowiednich rolet tak, aby, dobrane zgodnie z kolorystyką i przeznaczeniem pomieszczenia, pomogły Ci podkreślić wyjątkowość Twoją i Twojego domu.