Firanki

Spójrz na świat inaczej…
Wyobraź sobie nowy dzień budzący się właśnie do życia. Promienie słońca stopniowo i nieśmiało zaglądające do Twojego salonu i wypełniające go ciepłym światłem, podczas gdy Ty z kubkiem gorącej kawy spoglądasz przez okna. Uśmiechasz się, widząc piękny świat witający Cię zza okien. Uśmiechasz się, widząc swój dom skąpany w świetle poranka. A przede wszystkim czujesz się dumna, wiedząc dobrze, że dzięki temu, że odpowiednio dobrałaś firany, przyczyniłaś się do powstania tego niesamowitego widoku.

Modne firany to więcej niż tylko ozdoba Twoich okien

To właśnie przez okna Twojego domu Ty i Twoja rodzina spoglądacie na świat, dlatego też dobór odpowiednich firan wcale nie jest błahą decyzją. Dobrane ze smakiem firanki pozwolą Ci jeszcze bardziej cieszyć się pięknymi widokami, a jednocześnie, odpowiednio kontrolując natężenie i barwę światła, sprawią, że Twój dom wypełni się przyjemnym ciepłem i barwami takimi jakie sobie wymarzyłaś.

Nasza firma Ideadeco, której siedzibą jest Łódź, powstała właśnie po to, by wspomóc Cię w realizacji Twoich marzeń i dzięki naszej współpracy nadać im kształt oraz głębię. Dekoracja wnętrz jest naszą pasją, stąd też doskonale rozumiemy zróżnicowane potrzeby naszych klientów, oferując szeroki wachlarz firan i firanek, które tchną życie w każdy pokój. Wszystkie nasze produkty są wykonane z najwyższej klasy materiałów, a dzięki naszej kreatywności i zaangażowaniu, zachowują swój własny, odmienny styl oraz piękno. W naszej ofercie znajdziesz firany i firanki, które podkreślą piękno Twoich okien tarasowych, wypełnią pokój Twoich pociech wielobarwnym i ciepłym światłem lub zapewnią prywatność Twojej sypialni.

Aby pomóc Ci w dokonaniu jak najtrafniejszego zakupu, nasz profesjonalny zespół doradców i pomocników wspomoże Cię w kolejnych krokach zakupu, wspierając Cię dobrymi radami oraz propozycjami opartymi na trzech najistotniejszych dla nas cechach: wiedzy na temat zmieniającej się mody oraz nowych trendów i aranżacji, wielkiego doświadczenia wynikającego z wieloletniej pracy w branży dekoracji wnętrz oraz smaku i umiejętności dobierania kolorów, odcieni i materiału tak, aby jak najlepiej wyeksponować piękno Twojego domu.